Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo ośrodka
Logo wydziału
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu

Aktualności ośrodka

22.02.2024

Wizyta uczniów ZSM Darłowo (FOTO)

1
Dzisiaj odwiedzili nas uczniowie z IV klasy NAWIGACYJNEJ z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie.
07.09.2023

Kurs i egzamin na patent sternika motorowodnego dla studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie (GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu prowadzi szkolenia i z egzaminy na sternika motorowodnego dla studentów Politechniki Morskiej w Szczecinie. Właśnie ukończyliśmy pierwszy z nich!
27.07.2023

Kurs i egzamin na patent sternika motorowodnego dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.(GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu zakończył piątą edycję szkoleń i z egzaminów na sternika motorowodnego dla funkcjonariuszy Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Serdecznie dziękujemy COSSG za owocną współpracę!
06.06.2023

Kurs i egzamin na patent sternika motorowodnego dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.(GALERIA FOTO)

1
Zakończyliśmy kolejną edycję kursu wraz z egzaminem na sternika motorowodnego dla Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. To był bardzo pracowity tydzień, funkcjonariuszom serdecznie gratulujemy!
02.06.2023

Szkolenie indywidualne techniki ratunkowe dla uczniów ZSM Kołobrzeg (GALERIA FOTO)

1
Kolejne szkolenie dla uczniów z Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu za nami!
02.06.2023

Szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego ( GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu zakończył kolejną edycję egzaminów na patent jachtowego sternika morskiego dla Młodzieżowego Klubu Morskiego "SZKWAŁ". Przyszłym jachtowym sternikom morskim gratulujemy!
23.05.2023

Szkolenia uczniów z Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu (GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu w ramach długoletniej współpracy z Zespołem Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy z siedzibą w Kołobrzegu rozpoczął cykl szkoleń dla uczniów z zakresu bezpieczeństwa tj. indywidualne techniki ratunkowe, ochrona przeciwpożarowa stopień podstawowy, bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna, elementarne zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej.
16.05.2023

Szkolenie RATOWNIK dla Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego “TRYTON” Etap II ( GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu w dniu 13.05.2023r. zakończył drugi etap szkoleń z zakresu bezpieczeństwa - kurs RATOWNIKA dla Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego "TRYTON".
18.04.2023

Szkolenie ITR dla Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego “TRYTON” I etap ( GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu w dniu 15.04.2023r. zakończył pierwszy etap szkoleń z zakresu bezpieczeństwa indywidualnych technik ratunkowych dla Portowej Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego "TRYTON".
31.03.2023

Cykl szkoleń z zakresu bezpieczeństwa Indywidualnych technik ratunkowych z COSSG Koszalin - Etap IV (GALERIA FOTO)

1
Morski Ośrodek Szkoleniowy w Kołobrzegu zakończył czwarty etap szkoleń z zakresu bezpieczeństwa indywidualnych technik ratunkowych z Centralnym Ośrodkiem Szkoleniowym Straży Granicznej.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę